Planetary Funk

Various Assets – RBMA London 2010

Viimase Red Bull Music Academy tulemused on nüüdseks väljas – 41 looga kogumik Various Assets – Not For Sale: Red Bull Music Academy London 2010. Koos on stuudionurka maha istunud ja biite meisterdanud sellised tüübid nagu Hudson Mohawke, Robin Hannibal, James Pants, Osborne, 00Genesis, Oddissee, Swede:art, Kidkanevil, neiu TOKiMONSTA, B.Bravo, Lunice, Andreya Triana ja paljud teised. Kogumik on FREE DOWNLOAD muidugi. Mõnus! Esimese loona hakkas kõrvu see:

Hudson Mohawke, Robin Hannibal & Myele Manzana – Ain’t Nobody Like You

Kuumkuum suveöööööööö ;) ja järgmine RBMA siis juba Jaapanis!

Advertisements

6 thoughts on “Various Assets – RBMA London 2010”

 1. thx ja muide AME on ekspromt-korras Eestis või no talle väga meeldib siin :) ja reedel SHAH’s peab igasugust mussi kuulama, eks ole?!

 2. Madis, mis sa arvad, kas on rumal karta isegi RBMA applicationi täitmist, olles näinud (ja nähes igapäevaselt) kes seal eelmistel aastatel on osalenud ? Nt Katy B, Muhsinah, B. Bravo, Braiden, Illum Sphere, Toki Monsta, Dorian Concept, Fatima, Onra, Pursuit Grooves, Subeena jne jne… Need ju täiesti geeniused. Et see on ju puhas hullus, pidada ennast ise vääriliseks olema seal nimekirjas… Või on siin muusikaskenes egotrippimist (ilma ma ei kujuta ette, et võiks ennast ise sinna nimekirja lülitada) just liiga vähe ? Võibolla ongi, sest kui nüüd mõelda, mul ei tule ühtegi egotrippijat kohe meelde küll :D

 3. Küsimus oli küll Madisele (ma arvan, et ta pole seda küll veel näinud), kuid ma isiklikult ei arva, et applicationi täitmine on hullus ja ennast nende “kuulsate” nimede kõrval alaväärsena tundma peaks:

  – esiteks saavad paljud nimed nimedeks alles pärast RBMA’d;

  – teiseks on seal lisaks (meie jaoks) tuntud/geniaalsetele nimedele ka palju tüüpe, kelle nimi on maailmas vbo sama tundmatu kui Robert või Hanna-Stella, aga kelles ka lihtsalt on see miski (ja neil oli piisavalt eneseusku see application täita);

  – kolmandaks võtame näiteks Onra. Ma olen korduvalt vist seda lugu rääkinud, aga mõned aastad tagasi ta hakkas mulle myspace’s kirjutama (a’la mul lahe maitse, kuula mu biite, blablabla). Noh täiesti suvaline tüüp ja täiesti suvaline nimi. Kuulasin biite, oli lahe, siis selgus, et ta kandideeris RBMA’le ja saigi. Käis seal ära ja nüüd me paneme Onra nime sinna geeniuste nimekirja.

  – neljandaks (nagu olen aru saanud), siis ei mängi kandideerimisel rolli niivõrd see miksteip või demo, mis saadad, vaid just application ise. Ehk siis inimene ise oma mõttekäikude ja ideede ja maailmapildi ja unistustega. Ja ma ei usu, et näiteks sa, Robert, kuidagi igavam või kehvem võiks olla, kui mõni neist su poolt loetletud nimedest, mingit egotrippimist pole vaja..

  EHK – kõik on suhteline ja kõik on eneseusus ja tahmises. See mu arvamus :) Kuigi jah tundub, et aastate jooksul on see konkurents seal ainult tihedamaks läinud…

 4. saatke ikka application’eid. väga meeldiv üllatus oli saada postiga 2009 various assets kogumik ning nüüd ka 2010. aasta oma, lihtsalt sellepärast et oled aplikeerunud. rbma on väga inimlik ja heas mõttes süsteemne ettevõtmine, jätke muretsemine nende hooleks :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s